SAYFADA KONU ARA

HAKKIMIZDA

Akbulutlar Danışmanlık yıllardır iyi bir bakıcı ajansı olarak zihinlerde yer etmiş, işini herzaman ciddiye almış ve gerek aileler olsun ve gerekse çalışan personeller olsun hepsinin gönlünde de taht kurabilmiş kaliteli, güvenilir, Profesyonel bir firmadır.

Şirketimiz ayrıca da  İŞKUR ‘ a bağlı yasal bir danışmanlık şirketidir. AKBULUTLAR DANIŞMANLIK HİZMETLERİ; Türkiye İş ve İşçi Bulma Kurumu’nun 12776554 sayılı kararı gereği 1426 belge numarası ile özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir.

4904 sayılı Türkiye İş Kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.

Sizler İletişim bilgilerinizi formdan bize ulaştırabilirsiniz veya müşteri temsilcimiz sizi arayarak almak istediğiniz hizmeti ve aradığınız güvenilir bakıcı özelliklerini tespit eder ve size 1 gün içerisinde eleman profilini resimleri ve referanslarıyla sunar.

Size sunduğumuz bakıcı ve personel seçeneklerinden, en uygun elemanla anlaştıktan sonra sözleşme sürecimiz başlar. Siz, şirketimiz ve personelin bulunduğu 3 taraflı bu sözleşme 2 ay içerisinde bakıcıdan yada personelden memnun kalmamanız durumunda şirketimiz size aynı kriterlerde herhangi bir sınıra bağlı kalmaksızın yeni bakıcı personel sağlayacağını taahhüt eder.

Biz; siz ailelere memnuniyeti garanti olarak sunmaktayız…

HİZMETLERİMİZ

Son yıllarda özellikle kadınların iş hayatında yoğun olarak var olmaları sebebi ile çalışan anneler bebek/çocuk bakıcı, hasta/yaşlı bakıcı veya evişleri yardımcısı arayışına girmişlerdir. Bu süreçte en doğru bakıcı seçimi yapmak için öncelikle sakin olup, sevdiklerinizin ihtiyaçlarını en iyi bilen ve karşılayabilecek kişiyi bulabilmek adına önceliklerinizi belirlemeniz ve bu doğrultuda bakıcı seçimi yapmanız önerilir.

Güvenebileceğiniz, çocuğunuzun fiziksel ve ruhsal gelişimine katkı sağlayacak bir bakıcı ile çalışmak çocuğunuzun sağlıklı büyümesi için önemlidir. Bakıcı ile kuracağınız iletişim sağlam ve güvenilir olmalıdır. Karşılıklı sevgi/saygı ve güven en baştan oturtulursa, sonradan çıkabilecek sorunlar en aza indirilmiş olacaktır.

Akbulutlar Danışmanlık olarak verdiğimiz hizmetler şu şekildedir…

  • Dadı
  • Bebek Bakıcısı
  • Çocuk Bakıcısı
  • Yaşlı Bakıcısı
  • Hasta Bakıcısı
  • Evişleri Yardımcısı

YABANCI BAKICILAR

Ülkemizde son yıllarda en çok tercih edilen bakıcılar yabancı bakıcılardır. Aileler çocukları için artık yabancı bakıcılar ile çalışmak istiyorlar. Ailelerin çok tercih etmesinden dolayı popüler olan filipinli bakıcılar ülkemize gelerek çalışma izinlerini almış bir şekilde bakıcılık yapmaya başlamışlardır. Daha sonra da bunu Etiyopyalı, Nepalli, Endonezyalı gibi diğer yabancı bakıcılarda takip etmişlerdir.

Bu yabancı bakıcılar, Ailelerin istek ve tercihlerine göre kendilerini son derece iyi bir şekilde yetiştirmiş, her türlü eğitimi almış ve çocuk bakıcısı, hasta bakıcısı, yaşlı bakıcısı, evişleri yardımcısı gibi birçok hizmeti vererek ülkemizde popüler bakıcılar durumuna geçmişlerdir.

FİLİPİNLİ BAKICILAR

Filipinli bakıcı, Filipinli bebek bakıcısı, Filipinli çocuk bakıcısı, Filipinli yaşlı/hasta bakıcısı, Filipinli yardımcı, Filipinli dadı…
Filipinli bakıcı hizmetini Türkiye ‘deki bütün İllerimize Akbulutlar Danışmanlık olarak vermeye devam ediyoruz…

Filipinli bakıcıları birçok iş adamı ve ünlüler tercih ediyor ve çocuklarını daha iyi bir şekilde yetiştirmek adına bu bakıcılar ile çalışıyorlar. Filipinli bakıcıların ingilizce bilmeleri, ailelerin çocuklarının küçük yaşta ingilizce öğrenmesini istedikleri için bu bakıcıları tercih etme sebepleri arasında yer alıyor.

Yenidoğan döneminden çocuğun yürüme ve kendini ifade edebilecek şekilde konuşabilme dönemine kadar olan süreç, bebek bakımında titizlik gerektiren önemli bir süreçtir. Her anne baba çocuğunu emanet edecek ya da çocuğunu büyütürken destek olacak bakıcının en güvenilir, en sevecen, en eğitimli bakıcı olmasını ister. Fakat bakıcı seçmeye gelince çok dikkat edilmesi gerekmektedir.

Filipinli bakıcılar, son dönemlerde en çok tercih edilen bakıcı adaylarıdır. İngilizce bilirler, Aynı zamanda hemşiredirler, Öğretmen, pedagog yada doktorlardır. Filipinli bakıcılar bir çok ülkeye bakıcı olarak çalışmaya giderler ve bu ülkelerden biri de bizim Ülkemizdir. Çünkü Ülkemizde çok sevilen bakıcılar Filipinli bakıcılardır. İstanbul başta olmak üzere İzmir, Ankara, Antalya gibi İllerimizde de Filipinli bakıcılar çok tercih edilmektedir.

Çalışan Anneler; Sizin ve sevdikleriniz için çocuğunuza bakıcı, bebeğinize dadı, yaşlı ve hastalarınıza şevkatli, evişlerinize yardımcı olacak Filipinli bakıcı adayları firmamızda hazır vaziyette sizleri beklemektedir. Sizinde iyi bir bakıcıya ihtiyacınız olduğunda bize telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

ETİYOPYALI BAKICILAR

Etiyopyalı bakıcılar çalışkandırlar ve sürekli mükemmellik için çabalarlar.
Bu başarılı olma isteği değil, aynı zamanda kendi aile üyelerine bakmakla yükümlü olduklarından dolayıdır.

Etiyopyalı bakıcılar dünyanın her yerinde çalışmaktadırlar. Ülkemizde birçok aile Etiyopyalı çocuk bakıcısı tutmuş ve memnun kalarak kendi arkadaşlarınada tavsiye etmişlerdir. Bu sayede Etiyopyalı bakıcılar ile çalışan sayısı her geçen gün artmıştır.

Etiyopyalı’lar Türkiye’nin insanlarına göre daha sakin huylu insanlardır. Güvenilir ve çalışkandırlar. Özellikle bakıcılık alanında gayet iyi yetiştirilen Etiyopyalı’lar, dünyanın her yerinde Etiyopyalı bakıcı, Etiyopyalı bebek bakıcı, Etiyopyalı çocuk bakıcı, Etiyopyalı yaşlı/hasta bakıcı, Etiyopyalı yardımcı, Etiyopyalı dadı olarak çalışabilmektedirler. Son derece disiplinli olmaları ve yabancı dil bilmeleri tercih edilmelerini sağlamaktadır. Çocuklarını güvenli ellerde yetiştirmek isteyen aileler genellikle Etiyopyalı bakıcılar ile çalışmaktadırlar.

Etiyopyalı bakıcılarımız için bizlere ulaşarak kendinize en uygun Etiyopyalı bakıcıyı çok rahat bir şekilde bulabilirsiniz. Hem de İşkur güvencesi ile… Sizin için bakıcı arama süresini kısaltarak işlemi en basit seviyeye indiriyoruz. Bir an önce işleme başlayarak en kısa süre içerisinde sizleri bakıcınız ile buluşturuyoruz…

ENDONEZYALI BAKICILAR

Konusunda uzman olan, sevgi ve saygıda kusur etmeyen, güvenilir, tecrübeli, referanslı ve işine dört elle sarılan Endonezyalı bakıcılarımız;
Siz değerli müşterilerimize daha fazla yardımcı olabilmek için her türlü eğitimi almaktadırlar…

Endonezyalı Bakıcı Hizmetimizden faydalanarak bebek/çocuk bakımı, yaşlı/hasta bakımı veya evişleri yardımcısı olarak Endonezyalı bakıcılarımız ile çalışabilirsiniz. Akbulutlar Danışmanlık olarak evde sevdiklerinize bakacak işini bilen deneyimli, referanslı Endonezyalı bakıcılarımızı sizlere yönlendirmekteyiz.

Bebeklerinize, çocuklarınıza, yaşlılarınıza ve hastalarınıza bakacak bilgi ve tecrübeye sahip Endonezyalı bakıcılarımız ile tercih edebileceğiniz bir ortam sağlamaktayız. İsteğe bağlı olarak İngilizce bilen Endonezyalı bakıcılar ile de anlaşma yapabilirsiniz. Kurumsal firmamızdan İşkur güvencesi ile alacağınız Endonezyalı bakıcılarımız alanlarında tecrübeli ve birikimlidirler…

NEPALLİ BAKICILAR

Çocuklarının yabancı dil öğrenimini küçük yaşlardan itibaren sağlamak isteyen anne ve babalar, ingilizce bilen Nepalli bakıcılarımızı tutarak onlara iyi bir gelecek sağlamaktadır.
Bizi arayarak Nepalli bakıcılarımızdan sizde faydalanabilirsiniz…

Nepalli çocuk bakıcısı, Nepalli bebek bakıcısı, Nepalli hasta bakıcı, Nepalli yatılı bakıcı, Nepalli yaşlı bakıcı, Nepalli evişleri yardımcısı alanlarında uzman ve tecrübeli Nepalli Bakıcılarımız firmamız bünyesinde olup, siz ailelerin tercihlerine sunulmaktadır.

Ülkemizde birçok aile çocukları için bakıcı tutarak onların gelişme çağlarında yanlarında onlara güvenle bakabilecek bakıcılar aramaktadırlar. Günümüz şartlarında çalışmak durumunda olan anneler ve işlerinin yoğunluğundan çocuklarına daha iyi bir gelecek sunmak için çalışan aileler evde çocukları için güvenilir bakıcılar ile çalışmak isterler.

Nepalli bakıcılar güvenilir, titiz, deneyimli ve sorumluluk sahibi kişiler oldukları için bu aileler tarafından tercih edilmektedirler. Nepalli bakıcıların dilleri İngilizce oluğu için, çocuklarınız evde İngilizceyi öğrenerek ve pratik yaparak küçük yaşta dünyadaki en geçerli yabancı dili öğrenmiş olacaklardır. Deneyimli ve referanslı Nepalli bakılarımız için bizi arayabilirsiniz…

Tüm Hizmetlerimiz İçin Lütfen Bizi Arayın…

AKBULUTLAR DANIŞMANLIK WEBSİTELERİMİZ

Akbulutlar Danışmanlık olarak tüm hizmetlerimizi içeren Websitelerimiz arasında ve hatta Websitelerimizin tüm bölümleri arasında aşağıdaki Linklerimizi tıklayarak dilediğiniz gibi geçişler yapabilirsiniz…

WEBSİTEMİZ; EXCELDANİSMANLİK.COM.TR

===>Exceldanismanlik.com.tr Anasayfa===>Hakkımızda sayfası ===>Akbulutlar Danışmanlık Bakıcı Ajansı===>Yabancı Bakıcı Neden Tercih Etmelisiniz?===>Akbulutlar Danışmanlık İşkur Belgemiz===>Akbulutlar Danışmanlık olarak bizler===>Dünya Çapında En Çok Tercih Edilen Filipinli Bakıcılar===>Filipinli Bebek Bakıcıları===>Filipinli Çocuk Bakıcıları===>Filipinli Hasta Bakıcıları===>Filipinli Yaşlı Bakıcıları===>Filipinli Bakıcı Ve Dadılar===>Filipinli Yardımcı (Ev İşlerine Yardımcı)===>Filipinli Bakıcı Özellikleri===>Akbulutlar Danışmanlık Websitelerimiz===>Etiyopyalı Bakıcılar===>Endonezyalı Bakıcılar===>Nepalli Bakıcılar===>Videolarımız Sayfası===>Akbulutlar Danışmanlık Bakıcı Ajansı İletişim Bilgilerimiz===>Başvuru Formu

WEBSİTEMİZ; EXCELLDANİSMANLİK.COM

===>Excel Danışmanlık com Anasayfa===>Hakkımızda Sayfamız===>Akbulutlar Danışmanlık İşkur Belgemiz===>Filipinli Bakıcı===>Evde Çocuk Bakıcısı===>Etiyopyalı Yatılı Bakıcılar===>Nepalli Bakıcılar===>Bebek Bakıcısı===>Endonezyalı Bakıcı Hizmeti===>İletişim Bilgileri ve İletişim Formu

WEBSİTEMİZ; FİLİPİNLİBAKİCİM.NET

===>Filipinli bakıcım net anasayfa===>Akbulutlar Danışmanlık Bakıcı Ajansı===>İşkur Belge===>Çalışma Prensibimiz===>Akbulutlar Danışmanlık Bakıcı Ajansı Hizmetlerimiz===>Çocuğunuz İçin En Önemli Karar: Doğru Bakıcı===>Filipinli Bakıcılar===>Neden Filipinli Bakıcıları Tercih Edilir===>Endonezyalı Bakıcılar===>Nepalli Bakıcılar===>Etiyopyalı Bakıcılar===>Filipinli Bakıcı Hizmetleri===>Filipinler Neresidir ve Nasıl Bir Yerdir?===>Filipinli Bakıcı Özellikleri===>Filipinli Bebek Bakıcısı (Filipinli Dadı)===>Filipinli Çocuk Bakıcısı===>Filipinli Yaşlı & Hasta Bakıcısı===>Yaşlı / Hasta Bakıcısı Görevleri===>Yaşlı & Hasta Bakıcıları Hakkında Bilgiler===>Filipinli Yardımcılar (Ev & Bahçe İşleri)===>Filipinli bakıcı fiyatları===>İletişim Formu

WEBSİTEMİZ; FİLİPİNLİBAKİCİN.COM

===>Filipinli bakıcın com anasayfa===>Profesyonel Bakıcı Hizmeti===>Güvenilir Hizmet===>Firmamız Hakkında===>Misyonumuz===>Vizyonumuz===>(Akbulutlar Danışmanlık) İşkur Belge===>Akbulutlar Danışmanlık Hizmetlerimiz===>Filipinli Bakıcılar===>Etiyopyalı Bakıcılar ===>Endonezyalı Bakıcılar ===>Nepalli Bakıcılar===>İletişim Formu

WEBSİTEMİZ; FİLİPİNLİBAKİCİ.İNFO

===>Filipinli bakıcı info anasayfa===>Akbulutlar Danışmanlık Filipinli bakıcılar===>Akbulutlar Danışmanlık Hizmetlerimiz===>Akbulutlar Danışmanlık Websitelerimiz===>Biz Kimiz===>Filipinli Bakıcılar===>(Akbulutlar Danışmanlık) İşkur Belge===>İletişim Bilgileri ve İletişim Formu

WEBSİTEMİZ; AKBULUTLARDANİSMANLİK.COM.TR

===>Akbulutlar danismanlik com.tr anasayfa===>Akbulutlar danismanlik com.tr hakkımızda sayfası===>Akbulutlar danismanlik com.tr hizmetlerimiz===>Akbulutlar danismanlik com.tr belgelerimiz===>Akbulutlar danismanlik com.tr iletisim sayfası

WEBSİTEMİZ; ETİYOPYALİ BAKİCİLAR COM

===>Etiyopyali bakicilar com anasayfa===>Etiyopyali bakicilar com Etiyopyali bakicilar sayfası===>Etiyopyali bakicilar com hizmetlerimiz===>Etiyopyali bakicilar com belgelerimiz===>Etiyopyali bakicilar com iletisim sayfası

Tüm Websitelerimizde mevcut olan İletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilir, ve her türlü Kaliteli ve Güvenilir bakıcılık hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. AKBULUTLAR Danışmanlık Saygılar Sunar…